کتاب اصول متقاعد سازی اثر نیک کلند

اصول متقاعدسازی

متقاعدسازی، کتابی از نیک کلند، متقاعدسازی در واقع همان اثرگذاری بر افراد است، تا در ذهن آن ها نفوذ کرده و آن ها را ترغیب به خرید یا هر اقدام دیگری کنیم

نویسنده کتاب نیک کلندا با استفاده از تکنیک های روانشناختی در کتاب « اصول متقاعدسازی » روش‌های بسیار خاصی به فرد برای تأثیرگذاری غیرارادی بر افکار دیگران ارائه می دهد.نتایج تحقیقات او در بسیاری از مردم نتیجه مثبت داشته است.

کتاب اصول متقاعدسازی در هفت مرحله، نکته های عملی برای اثرگذاری هرچه بیشتر روی مخاطب ارائه می دهد؛

این هفت قدم عبارتند از:
1. به ذهنیت فرد شکل دادن
2. تمایلات مخالف از بین بردن
3. تشویق به پیروی از جمع
4. انتقال تدریجی پیام
5. انتقال صحیح پیام
6. استفاده از موقعیت های کلیدی
7. پایبند نگه داشتن فرد

دعا و تاثیرات آن

متقاعد سازی خلاصه از مطالب

در مرحله اول خودتان در مورد خواسته تان متقاعد شوید. نمی توانید دیگران را به قبول چیزی تحریک کنید که به آن باوری ندارید.
قبل از این که برای متقاعدسازی دیگران قدم بردارید، با خودتان تنها و خلوت کنید و مطمئن شوید خودتان به آنچه می گویید، قبول دارید
متقاعدسازی دیگران همواره نیازمند برقراری ارتباط و ایجاد تفاهم است.
پس برای تصویب شدن از سوی دیگران ابتدا باید بین خودتان تفاهمی ایجاد شود تا اعتماد طرف مقابل جلب شده و وارد مرحله متقاعدسازی شوید.
دستورالعمل مشخص داشته باشید. تحقیقات نشان داده است برای تاثیر گذاری بر دیگران و دریافت بازخورد مطلوب ارائه دستورالعمل مشخص الزامی است.
به این معنا که باید دیگران را قدم به قدم به سمت دری که می خواهید باز شود، هدایت کنید و از آنان بخواهید این در را بگشایند.

متقاعد سازی_ ترس از دست دادن

تاثیرگذار باشید

برای این که حرف خود را به کرسی بنشانید و دیگران را تمایل به انجام خواسته‌های خود کنید، بهتر است تاثیرگذار باشید.
و برای تاثیر گذاری هم موارد ذیل را فراموش نکنید.
موثرترین ابزار تاثیر گذاری را می توان در یک کلمه خلاصه کرد، «سادگی».
وقتی در پی آن هستید که به افراد القا کنید خودشان را با طرز فکر شما همسو کنند صریح و منظم باشید.
اگر ایده هایتان پر از استثنا و موضوعات مختلف باشد، بدون تردید علاقه شخص و سپس حمایتش را از دست خواهید داد پس صریح، ساده و روراست باشید.

چهار بخش مهم زندگی

درباره‌ی گروه آموزشی نوری زاده

ما در گروه آموزشی نوری‌زاده به افرادی که مشتاق یادگیری هستند،کمک می‌کنیم تا آگاهانه و هوشمندانه خالق زندگی‌خودشان باشند.
و برای این کار برنامه‌های بسیار منظمی برای شما آماده کردیم تا شما با حداقل تلاش، بیشترین نتیجه را در کمترین زمان ممکن بگیرید. سایت گروه آموزشی نوری‌زاده برنامه بسیار متنوعی برای همه سلیقه‌ها آماده کرده است، آموزش‌های رایگان،‌ دوره‌های آموزشی،‌ زندگی‌نامه کارآفرین‌های موفق ایران و جهان، فیلم‌هایی که بر اساس زندگی آدم‌های موفق ساخته شده است، آهنگ‌های انگیزشی و مثبت،‌ بخش معرفی کتاب،‌ تست‌های روانشناسی و… بخش بسیار محبوب کاربران سایت ما پاسخ به سوالات شما اعضای محترم و…

تمام بخش‌های سایت با دقت  برنامه‌ریزی شده‌اند که مطمئنا به رشد و پیشرفت شما در تمام جنبه‌های زندگی کمک قابل توجه‌ای خواهند کرد. فقط کافیست برنامه آموزشی ما را تا یک ماه منظم دنبال کنید تا نتیجه را لمس کنید.
ما در گروه آموزشی نور‌ی‌زاده خوشحال خواهیم شد تا به سوالات شما پاسخ دهیم


اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید