سبد خرید 0

فیلم سینمایی پیشگویی آسمانی The Celestine Prophecy

فیلم پیشگویی‌های آسمانی یا The Celestine Prophecy که بر اساس رمانی به نویسندگی جیمز ردفیلد می‌باشد

امروز قصد داریم فیلم فوق العاده معروف در بین فیلم های انگیزشی به نام ” پیشگوی آسمانی ” را معرفی کنیم .

فیلم پیشگویی‌های آسمانی یا The Celestine Prophecy

بر اساس رمانی به نویسندگی جیمز ردفیلد می‌باشد.  داستان فیلم یک داستان معنوی/ماجراجویی می‌باشد که تاریخچه پیدایش تعدادی طومار قدیمی که متعلق به دوران قبل از میلاد می‌باشد را که در جنگلهای پرو پیدا شده‌ است، به نمایش می‌گذارد و این طومارها شامل پیشگویی‌هایی هستند ک با استفاده از ۹ بصیرتی که عنوان می‌کنند، جهانی بیدار شده و برخاسته از تعالیم تمامی ادیان را بشارت می‌دهند، روند فیلم به زیبایی انسان رو بسوی تجربه‌ای عمیق‌تر از معنویت هدایت می‌کنند.

 

بصیرت اول ــ جمعیت بحرانی/ بصیرت دوم _می‌گوید ما در پایان هزاره دوم به گذشته تاریخی خود بر می‌گردیم/ بصیرت سوم_انرژی / بصیرت چهارم_ مبارزه با سر قدرت ها / بصیرت پنجم_پیغام عرفانی / بصیرت ششم_ روشن کردن گذشته / بصیرت هفتم_ قرار گرفتن در جریان تکامل / بصیرت هشتم_اصل اخلاقی بین افراد/ بصیرت نهم_ فرهنگ در حال پیدایش 

بهترین فیلم های سینمایی انگیزشی با ما تجربه کنید.

فیلم های سینمایی

دوستان و همراهان همیشگی گروه آموزشی نوری زاده،

هدف ما از تمام آموزش‌ها (مقاله، کلیپ ، دوره و..)اینکه، به مطالبی که یاد گرفته‌اید. رنگ حقیقت بدهید و با آن آموزها زندگی کنید و عملگرا شوید . بهترین پیشنهادی که می توانم برای شما داشته باشم اینکه آگاهانه زندگی کردن(چینود) را یاد بگیریم. آگاهانه جلوی اطلاعات و منابع اشتباه به ذهن و افکار خود را بگیریم و آگاهانه به خواسته‌های خودمان بیندیشیم نه ناخواسته آگاهانه در مورد قوانین جهان هستی تحقیق کنیم و آن را در زندگی خود پیاده و پایه ریزی کنیم.

 باید علم چینود ( علم آگاهانه زیستن) در تمام جنبه های زندگی مان پایه ریزی کنیم 

امیدوارم در پناه الله یکتا شاد و پیروز باشید

اشتراک گذاری:
مطالب زیر را حتما بخوانید

دیدگاهتان را بنویسید

keyboard_arrow_up